Představení společností ve skupině EAGLE

 

Eagle Service s.r.o. 

Agency of Eagle s.r.o.

 Eagle Creative 75 s.r.o.

 

Přejeme Vám příjemný den,

velmi rádi Vám oznamujeme, že uvedené 3 společnosti patří do skupiny EAGLE. Chceme být na trhu transparentní a proto všechny naše firmy nesou v názvu společný identifikační prvek. Tím je slovo EAGLE a grafika orla. Díky tomu Vám můžeme naše služby prezentovat jako servis "pod křídly orla". 

Jsme zkušený a sehraný tým tvořený rodinnými firmami, který těží z osobních, více než dvacetiletých zkušeností v oblasti klientského servisu, osobního prodeje a kreativních návrhů. Abychom lépe zajistili celorepublikové pokrytí, mají dvě naše společnosti sídlo v Praze na ulici Rybná 682/14 a jedna sídlí v Ostravě na ulici 28. října 2663/150. Zde se také nachází naše hlavní operativní zázemí pro všechny společnosti. Jsme Vám blíž.

Společnosti skupiny EAGLE se silně orientují na potřeby klientů, na komunikaci s nimi a řízení vztahů s klíčovými zákazníky. 

Vždy nabízíme klientovi profesionální, optimální a zajímavé řešení

Firmy Eagle Service ®  a Agency of Eagle se především zabývají profesionálním bezpečnostním a úklidovým servisem. Nabízíme také služby bezpečnostní audit a bezpečnostní konzultace, řízení a optimalizaci nákladů ostrahy, technické a mechanické zabezpečení, vzdálený dohled a vzdálené ovládání, webaplikaci pro evidenci a komunikaci na objektech.

Společnost Eagle Creative 75 především navazuje na rodinnou historii a tradici v kreativitě a tvorbě merch image pro sporty a jednotlivce, tvorbě korporátního ustrojení pro různé příležitosti. Vše realizujeme ve vysoké kvalitě za přiměřenou cenu.

Dodávky služeb a zboží můžeme realizovat také jako náhradní plnění.

Jsme si plně vědomi své odpovědnosti a závazku naplnit vysoké nároky a očekávání klienta. Hledáme klienty, kteří mají vůli řešit oblasti v našem portfoliu. Poté jim můžeme poradit, navrhnout systém a realizovat služby nebo dodávky zboží v očekávané kvalitě. Pokud je spokojenost s našimi službami tak vysoká, že nám klient vysloví svou důvěru, vystaví referenci, rozšíří obchodní spolupráci nebo nás dále doporučí, my ve skupině EAGLE víme, že míříme k našemu cíli

Děkujeme Vám. Vážíme si Vaší přízně a důvěry!

Radim Hložek 

Lucie Hložková

Zobrazit nabídku služeb

 

 

 

Certifikace kvality 

 

Ekologická certifikace 

 

 

Vlastní značka pro merch